Apie afirmacijas


Afirmacija – tai pozityvi mintis, kurią mes samoningai pasirenkame ir įtvirtiname savo prote, norėdami pasiekti pageidaujamo rezultato.

Afirmacijos – tai pozityvūs teiginiai, kurie apibūdina norimą padėtį, ir kurie yra nuolat kartojami, siekiant įtikinti pasąmonę ir paskatinti ją veikti pozityviai. Siekiant užtikrinti afirmacijų efektyvumą, jos turi būti kartojamos dėmesingai, tikint ir norint.

Dažnai žmonės kartoja mintyse neigiamus žodžius ir teiginius susijusius su situacijomis bei įvykiais savo gyvenime. Tokiu būdu jie pritraukia nepageidaujamas situacijas į savo gyvenimą. Žodžiai ir teiginiai veikia abiem būdais – jie kuria arba naikina. Nuo to, kaip mes vartojame žodžius ir teiginius ir priklauso kokius rezultatus jie atneš – teigiamus ar kenksmingus.

Žmonės dažnai kartoja neigiamus teiginius, neturėdami supratimo kaip tai veikia. Ar jūs nuolat galvojate ir sakote sau, kad jūs negalite ko nors padaryti, kad esate per daug tingus, kad jums trūksta vidinių jėgų ar kad jums nepasiseks? Jūsų pasąmonė priima tai ką nuolat kartojate, kaip tiesą ir galiausiai pritraukia atitinkamus įvykius ir situacijas į jūsų gyvenimą, nepriklausomai nuo to, ar šie įvykiai bei situacijos yra jums geri ar blogi. Kodėl gi nepasirinkti tik pozityvius teiginius?

Afirmacijos programuoja žmogų taip pat, kaip komandos ir programos programuoja kompiuterius. Jie dirba taip pat, kaip kūrybinė vizualizacija. Kartojami žodžiai padeda jums sutelkti savo protą ties savo tikslu, ir automatiškai sukuria atitinkamus vaizdinius sąmonėje, kurie veikia pasamonę. Sąmoningas protas, kuriuo žmogus galvoja, pradeda šį procesą, ir tada pasąmonė gauna “įkrovą”. Naudojant šį procesą sąmoningai, galite paveikti savo pasąmonę ir tokiu būdu pakeisti savo įpročius, elgesį, reakcijas ir net pertvarkyti savo išorinį gyvenimą.

Kartais rezultatai gali pasirodyti greitai, tačiau dažnai reikia daugiau laiko. Priklausomai nuo jūsų tikslo, kartais rezultatą galite pasiekti iš karto, o kartais tai gali užtrukti keletą dienų, savaičių, mėnesių ar net daugiau. Rezultatai priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip laiko, dėmesio, valios ir jausmų, kuriuos investuojate į afirmacijų kartojimą ir nuo to kiek stiprus yra jūsų noras ir koks didelis ar mažas yra jūsų tikslas.

Svarbu suprasti, kad pozityvių teiginių kartojimas kelias minutes ir galvojimas negatyviai likusią dienos, neutralizuoja teigiamų žodžių poveikį. Jūs turite atsisakyti mąstyti neigiamai, jei norite pasiekti teigiamų rezultatų.


Kaip kartoti Afirmacijas?

Patartina kartoti afirmacijas, kurios yra trumpos, kadangi jas yra lengviau prisiminti. Kartokite jas bet kada, kai jūsų protas nėra “užsiėmęs”, pavyzdžiui, keliaujant autobusu ar traukiniu, laukiant eilėje, išėjus pasivaikščioti, tačiau nedarykite to vairuojant ar einant per gatvę. Jūs taip pat galite kartoti afirmacijas specialiose sesijose po 5-10 minučių kelis kartus per dieną.

Atpalaiduokite bet kokią fizinę, emocinę ar psichinę įtampą, kai kartojate afirmacijas. Kuo stipresnė koncentracija, tuo daugiau tikėjimo ir jausmo įdedate į tai , ką darote, tuo stipresnis ir greitesnis bus rezultatas.

Pasirinkite tik teigiamus žodžius, nusakydami tai, ko tikrai norite. Jei norite numesti svorio, nesakykite sau “Aš nesu storas(-a)” arba “Aš metu svorį”. Tai yra neigiami teiginiai, pritraukiantys vaizdinius to, ko jūs nenorite. Vietoje to pasakykite “Aš tampu lieknas(-)” arba “Aš pasiekiau tinkamą svorį”. Tokie žodžiai sukelia teigiaus vaizdinius.

Visada sakykite afirmacijas esamame laike, o ne būsimajame. Sakydamas “Aš būsiu turtingas(-a)”, turite omenyje, kad jūs ketinate būti turtingu kada nors, neapibrėžtoje ateityje, bet ne dabar. Šiuo atveju efektyviau pasakyti “Aš esu turtingas dabar” ir pasąmonė ims dirbti viršvalandžius, kad tai įvyktų dabar.

Afirmacijų galia gali padėti jums pakeisti savo gyvenimą. Teigdamas tai, ką norite, kad būtų tiesa jūsų gyvenime, jūs psichiškai ir emociškai matote ir jaučiate tai kaip tikra, nepriklausomai nuo jūsų dabartinės padėties, tuo pačiu pritraukdamas tai į savo gyvenimą.


Afirmacijos

– Esu sveikas ir laimingas.

– Turtas ateina į mano gyvenimą.

– Aš plaukiu gausos upėse.

– Tampu turtingesnis kiekvieną dieną.

– Mano kūnas yra sveikas ir veikia labai gerai.

– Turiu daug energijos.

– Aš mokausi ir suprantu greitai.

– Mano protas yra ramus.

– Esu ramus ir atsipalaidavęs kiekvienoje situacijoje.

– Aš kontroliuoju savo mintis.

– Aš spinduliuoju meilę ir laimę.

– Esu apsuptas meilės.

– Turiu tobulą sau darbą.

– Aš gyvenu savo svajonių namuose.

– Turiu gerus santykius su savo žmona / vyru.

– Galiu keliauti į užsienį, kai tik noriu.

– Aš esu sėkmingas viskame, ką darau.

– Viskas vis geriau kiekvieną dieną.

Share